3 oktober 2012 om 06:39
< 1 min lezen

Nieuw lesmateriaal op Droppiewater.nl

COEVORDEN - Basisschoolleerlingen beleven al langer veel plezier aan de kleurrijke kinderwebsite Droppiewater.nl van de Nederlandse waterschappen. Sinds deze week biedt deze website ook leerkrachten extra mogelijkheden. Zij vinden er een nieuwe lesmodule voor groep 5/6: 'Droppie Water in de klas'. Verder kunnen leerkrachten gebruikmaken van bijvoorbeeld verschillende lesmaterialen, stripboekjes en folders.

Kinderen werken op school aan de hand van werkbladen aan de verschillende waterthema’s die Droppiewater.nl te bieden heeft. Ze onderzoeken zelf allerlei waterproblemen aan de hand van foto’s, filmpjes en tekst. Een eindtoets controleert of zij voldoende geleerd hebben. De lessen zijn via het digibord én op de computer te maken.

Daarnaast zijn enkele nieuwe spelletjes toegevoegd aan Droppiewater.nl. Zo is er voor groep 1-4 nu een waterorgel, voor groep 5/6 het spel ‘Water Meester!’ en voor groep 7/8 de nieuwe klikplaat ‘Water Wereldwijd’.

Via Nieuwsbank.nl

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Basisscholen uit Drenthe laten Week tegen Pesten aan zich voorbij gaan

    Vandaag om 12:34
    • Basisonderwijs

    Getroffenen gijzeling school Bovensmilde krijgen vijftig jaar na dato alsnog meer ondersteuning

    Vandaag om 09:05

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland