27 februari 2013 om 15:38
< 1 min lezen

Nationaal Congres Onderwijs & Sociale Media

MAASTRICHT – Social media en het onderwijs vormden lange tijd een moeizame relatie. Onterecht, want social media bieden onderwijsprofessionals namelijk ongekende mogelijkheden.

Die mogelijkheden worden volop belicht tijdens het tweede Nationale Congres Onderwijs & Social Media (NCOSM) dat dit jaar gehouden zal worden in EYE, het nieuwe filmmuseum in Amsterdam. Het congres wordt gehouden van 14 tot en met 17 mei.

  • PO: preconference dinsdag 14 mei, congresdag woensdag 15 mei
  • VO&MBO: preconference woensdag 15 mei, congresdag donderdag 16 mei
  • HO: preconference donderdag 16 mei, congresdag vrijdag 17 mei

De congresdagen bevatten twee inspirerende keynotes en circa twintig parallelle sessies over de inzet van sociale media in alle facetten van het onderwijs. De preconferences zijn speciaal bedoeld voor bestuurders en leidinggevenden.

Op het NCOSM worden ook de Nationale Social Media Awards voor het Onderwijs uitgereikt. Heeft uw instelling een aansprekend project voor de inzet van sociale media, dan kunt u dit project aanmelden op de website van het NCOSM (link invoegen). Op de website kunt u zich ook aanmelden als deelnemer.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Basisonderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Basisonderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland