10 juni 2014 om 15:41
< 1 min lezen

Leontien van Moorsel promoot Eneco Tour op Terneuzense basisscholen

Leontien Zijlaard-van Moorsel bezoekt dinsdag de Prins Willem van Oranjeschool en basisschool Oude Vaart in Terneuzen. Met haar bezoek wil ze de kinderen overhalen mee te doen aan de Kids Ride van de Eneco tour. Van Moorsel vindt het belangrijk dat kinderen veel bewegen. Dit meldt BN de Stem.

Op 11 augustus doet de Eneco Tour Terneuzen aan. Er wordt een Kids Ride georganiseerd waarin kinderen al fietsend deel kunnen nemen aan de tour. Leontien van Moorsel rijdt een rondje mee. Ook bezoekt ze twee basisscholen in Terneuzen om de kinderen over te halen mee te doen aan het sportevenement. 
 
Kinderen van 7 tot 12 jaar mogen meefietsen. De jonge wielrijders krijgen een helm te leen, krijgen toegang tot de speciale Kids Area speelplaats en kunnen vooraan staan als de ‘echte’ renners over de finish komen. 
Er mogen maximaal 200 kinderen meedoen. Opgeven kan hier
 
© Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Basisschool voert algeheel smartphoneverbod in, ook voor leraren

    Vandaag om 10:42
    • Basisonderwijs

    Vaartijden pontje sluiten niet aan op schooltijden, leerlingen moeten lang wachten

    Vandaag om 09:54

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht