Leerlingen uit Beilen zien hun schoolgebouw voor het laatst
11 juli 2025 om 11:54
< 1 min lezen

Leerlingen uit Beilen zien hun schoolgebouw voor het laatst

Sommige scholen in Noord-Nederland vierden hun laatste schooldag al op donderdag 10 juli. Dat was ook het geval voor de leerlingen van IKC. G.A. de Ridder in Beilen. Voor deze leerlingen is het extra speciaal, want na de zomervakantie bestaat hun schoolgebouw niet meer. Dat meldt RTV Drenthe.

Een leerling van groep drie loopt naar het nieuwe schoolgebouw. Hij hoopt dat hij na de zomervakantie niet verdwaalt. Donderdag 10 juli brachten ze alvast hun tasjes met schoolspulletjes naar het nieuwe gebouw.

Gesloopt en opnieuw gebouwd 

De oude school komt uit 1969 en wordt gesloopt en opnieuw gebouwd. Leerlingen van de ouderbouw gaan naar het oude gebouw van CSG aan De Omloop. In dat gebouw zijn grote lokalen en een nieuwe vloer aangebracht.

Afscheid voor de docenten 

Voor de docenten is het afscheid van het oude schoolgebouw ook bijzonder. Zo stond juf Titia 32 jaar voor de klas in het oude gebouw. Ze maakte 25 jaar lang gebruik van hetzelfde lokaal.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Onderwijsinspectie gaat onderzoek doen naar burgerschapsonderwijs

    Gisteren om 14:09
    • Basisonderwijs

    Kinderboekenweek 2025 ‘vol avontuur’ van start gegaan

    Gisteren om 11:05

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant