1 november 2013 om 15:13
< 1 min lezen

Landelijke intocht Sinterklaas in Groningen

Op zaterdag 16 november komt Sinterklaas weer aan in Nederland. Dit jaar zet hij voet aan wal in Groningen en om dat zo feestelijk mogelijk te laten verlopen, zijn de voorbereidingen inmiddels al in volle gang.

De intocht van de Sint in Groningen wordt zoals ieder jaar natuurlijk rechtstreeks uitgezonden op televisie. De goedheiligman komt met zijn pieten aan in de Zuiderhaven. Na een mooie route door de historische binnenstad ontvangt de burgemeester de goedheiligman en zijn pieten op het Stadhuis.

Voor en na de intocht bruist het in de binnenstad van Groningen van de activiteiten. Op de website www.sinterklaas.groningen.nl valt binnenkort te lezen welke feestelijkheden er die dag allemaal georganiseerd zullen worden.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Door brand in prullenbak moet basisschool De Vossenburcht in Winschoten enkele dagen dicht

    Vandaag om 09:18
    • Basisonderwijs

    Scholen evalueren hun digitaliseringsbeleid te weinig

    Gisteren om 16:03

Aankomende evenementen

14 Jan
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland