3 februari 2017 om 09:39
< 1 min lezen

Koningin Máxima opent symposium over muziekonderwijs op Paleis Noordeinde

Koningin Máxima opent woensdag 22 maart op Paleis Noordeinde het symposium ‘Morgen meer muziek in de Klas.’ Dit meldt de Rijksvoorlichtingsdienst.

Na de opening door Koningin Máxima spreekt prof.dr. Erik Scherder, hoogleraar Klinische Neuropsychologie aan de Vrije Universiteit Amsterdam, over de effecten van muziekonderwijs op het kinderbrein. In interactieve workshops buigen de ruim tweehonderd aanwezige leerkrachten, schooldirecteuren en bestuurders zich vervolgens over de mogelijkheden om structureel muziekonderwijs te introduceren en verankeren binnen hun basisscholen. Tijdens de gezamenlijke afsluiting worden de opbrengsten van de workshops gedeeld en omgezet in concrete acties.

Koningin Máxima ontvangt de genodigden op Paleis Noordeinde als erevoorzitter van het Platform Ambassadeurs en zet zich samen met de Ambassadeurs van Meer Muziek in de Klas in voor structureel muziekonderwijs voor alle kinderen op de basisschool.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    De Nationale Onderwijsgids wenst iedereen een gelukkig 2026!

    Vandaag om 08:36
    • Basisonderwijs

    Brand in spouwmuur basisschool De Fonkeling veroorzaakt forse schade

    Gisteren om 09:32

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant