10 januari 2013 om 08:17
< 1 min lezen

Knuffelastronaut André Kuipers bezoekt De Vorsenpoel

BOXTEL - Medewerkers van Sybilla Buisman Optiek brachten leerlingen van groep 8T van basisschool De Vorsenpoel in Boxtel maandagmiddag heuglijk nieuws. De leerlingen bleken de fotowedstrijd van deze optiekzaak te hebben gewonnen. En daarmee een ontmoeting met onze nationale knuffelastronaut André Kuipers. Dat meldt Mooiboxtel.nl.

Sybilla Buisman Optiek wierp zich eind vorig jaar op als sponsor van circa tweeduizend vuurwerkbrillen. De brillen werden verstrekt aan leerlingen van diverse basisscholen in Boxtel.

Aan deze sponsoractie was een fotowedstrijd verbonden. Klassen die een bril hadden ontvangen, konden hun leukste foto opsturen naar de optiekzaak. In totaal werden 22 foto’s ingestuurd. Op deze foto’s werd 1.120 keer gestemd.

Groep 8T van De Vorsenpoel trok met haar foto 193 stemmen van ouders. op afstand gevolgd door groep 7A van dezelfde school (163 stemmen). Hun beloning volgt binnenkort: André Kuipers zal groep 8T vereren met een bezoek.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Basisonderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Basisonderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland