30 november 2016 om 10:41
< 1 min lezen

Groep 8 Eben Haëzer Benschop behaalt diploma ‘Mediamasters’

Groep 8 van de Eben Haëzerschool in Benschop heeft vorige week deelgenomen aan de Week van de Mediawijsheid. De kinderen zijn actief geweest met het spel Mediamasters, waarbij ze moesten nadenken over media. Ook werd er met elkaar gediscussieerd en konden de kinderen oefenen met programmeren. Dat meldt de gemeente Lopik.

Tijdens de Week van de Mediawijsheid werd ook aandacht besteed aan het internetgedrag van de leerlingen en wat de gevaren zijn van media. De onderwerpen die aan bod kwamen tijdens de verschillende speldagen waren bijvoorbeeld wachtwoorden, virussen, robotica, cyberpesten, sociale media en reclamewijsheid.

Vier dagen lang deed groep 8 mee aan de spellen, waarbij bovendien jokers te verdienen waren. Die waren nodig om de finale te kunnen spelen op vrijdag 25 november. Wethouder Van Everdingen heeft de finale met de klas meegespeeld. Na de finale kregen de leerlingen van de Eben Haëzerschool een diploma uitgereikt. Zij mogen zich nu echte ‘mediamasters’ noemen.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Leerlingen stellen tijdens jaarlijks Kindervragenuur in de Tweede Kamer vragen over AI

    Vandaag om 09:25
    • Basisonderwijs

    Nieuwe kerndoelen zetten punt achter twintig jaar oude richtlijnen – dit moet je weten

    Gisteren om 14:36

Aankomende evenementen

25 Nov
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
25 Nov
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht