10 december 2012 om 15:07
< 1 min lezen

Fruitbeleid basisschool De Ark levert prijs op

BERGAMBACHT - Donderdag hebben wethouder Jan Vente van de gemeente Bergambacht en GGD-functionaris Liesbeth Faber (gezondheidsbevordering) aan christelijke basisschool De Ark in Bergambacht een aanmoedigingsprijs uitgereikt voor haar fruitbeleid. Dat meldt Dichtbij.nl.

De Ark heeft het EU-schoolfruitprogramma structureel geïntegreerd in haar onderwijs. Leerlingen nemen driemaal per week fruit mee naar school en laten die dagen snoep, koek en andere minder gezonde lekkernijen thuis.

Uit handen van Faber en Vente ontving De Ark voor alle groepen een leskist met materialen. Kleuters werden door als fruit verklede leerlingen van groep 8 verrast met vershouddoosjes voor fruit. Bovendien kreeg de school een handige fruitblender.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Basisonderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Basisonderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland