5 juli 2012 om 10:44
< 1 min lezen

ESERO-conferentie Primair Onderwijs 2012 in Science Center NEMO

AMSTERDAM - Woensdag 19 september 2012 kunnen leerkrachten uit groep 1 tot en met 8 van de basisschool gratis deelnemen aan de ESERO-conferentie Primair Onderwijs 2012. Dat meldt Ruimtevaartindeklas.nl.

Tijdens deze onderwijsconferentie in Science Center NEMO in Amsterdam staan diverse workshops en lezingen op het programma. Bijvoorbeeld over de oerknal, de ontdekking van de sterren en het mobiel planetarium. De conferentie is bedoeld voor leerkrachten die meer willen weten over sterrenkunde en ruimtevaart om daarmee vervolgens in de klas aan het werk te gaan.

De conferentie wordt georganiseerd door de European Space Education Resource Office (ESERO). ESERO is een educatief project van de European Space Agency en biedt docenten in het primair en voortgezet onderwijs ondersteuning op het gebied van ruimtevaart en sterrenkunde.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    GGD’en Zuid-Nederland en DierenDiploma werken samen aan nieuwe les over zoönose & hygiëne

    Gisteren om 14:15
    • Basisonderwijs

    Basisscholen en kinderopvang Groningen waarschuwen ouders voor potloodventer

    Gisteren om 11:47

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant