Coronamaatregelen vervallen, maar schoolsluiting nog wel doorgeven
17 maart 2022 om 11:48
< 1 min lezen

Coronamaatregelen vervallen, maar schoolsluiting nog wel doorgeven

Tijdens de coronapandemie past de Inspectie van het Onderwijs haar toezicht regelmatig aan. Per 23 maart 2022 komen de meeste landelijke coronamaatregelen te vervallen. Dat meldt de Onderwijsinspectie. 

De inspectie doet waar zij dat nodig vindt onderzoek op locatie. Daarbij blijft de inspectie rekening houden met specifieke situaties bij scholen en onderwijsinstellingen. Waar dat passend is maakt de inspecteur gebruik van digitale middelen.

Meldpunt schoolsluiting 

Scholen en instellingen die vanwege besmettingen sluiten en ook scholen/instellingen die na sluiting weer opengaan, worden nog steeds opgeroepen dit te melden via het meldpunt schoolsluiting vanwege het coronavirus. Melden is belangrijk om zicht te houden op de continuïteit van het onderwijs.

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Cao-akkoord voor het primair- én voortgezet onderwijs

    Gisteren om 14:19
    • Basisonderwijs

    Hilversum boekt goede resultaten met onderwijshuisvesting in 2025

    Gisteren om 13:45

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant