Vandaag om 09:00
< 1 min lezen

Conciërge Zoetermeer filmde op school stiekem kinderen

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk

Een conciërge uit Zoetermeer die verdacht wordt van ontucht en het maken van kinderporno heeft vijftien meisjes stiekem gefilmd. Volgens de officier van justitie gebeurde dat op een manier dat er sprake is van het maken van kinderporno. Dat meldt NU.nl.

De 57-jarige Van der V. deed alsof hij een vriendelijke hulpleerkracht was. Hij was er eigenlijk op uit om kinderporno te maken. Volgens de officier van justitie deed hij dat op zo’n slinkse wijze dat de kleuters dit nooit hebben doorgehad. Tien van de vijftien kinderen zijn nog niet geïdentificeerd. De beelden die op school zijn gemaakt, zijn volgens Van der V. niet verspreid.

Ontucht

Met twee kinderen zou Van der V. ontucht hebben gepleegd. Hij raakte ze aan onder hun kleding. Een meisje raakte hij op haar rug aan, een ander bij de billen. In een kast op de school speelde zich dit af.

Kinderporno

Van der V. wordt ook verdacht van het bezitten van kinderporno. Er waren bij hem 100.000 afbeeldingen van kinderporno aangetroffen.

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Kids Top 20 verdwijnt na 22 jaar van de televisie

    Vandaag om 08:39
    • Basisonderwijs

    Inspectie benadrukt strengere en gewijzigde toepassing van financiële sancties

    28 november 2025 om 13:44

Aankomende evenementen

03 Dec
Oratie Daan van Uhm
  • Limburg
09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland