8 augustus 2012 om 18:04
< 1 min lezen

Conciërge basisschool vast voor bezit kinderporno

ALPHEN AAN DEN RIJN (Novum) - Een voormalige conciërge van een basisschool in Alphen aan den Rijn is aangehouden voor het bezit van kinderporno. Op zijn computers zijn foto's en filmpjes met pornografisch materiaal aangetroffen. Dat meldt de politie.

Basisschool het Spinnewiel meldde eind juni bij de politie dat de verdachte in het bezit zou zijn van kinderporno. Dat was ontdekt door medewerkers van een computerbedrijf dat bestanden omzette. De conciërge werd ontslagen.

Op de aangetroffen foto’s en filmpjes zijn geen kinderen van de school te zien. Er is ook geen verdenking van seksueel misbruik tegen de man.

De verdachte is maandag aangehouden. De ouders van de leerlingen van de basisschool zijn op de hoogte gebracht. Donderdag wordt de man voorgeleid.

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Conciërge basisschool Zoetermeer verdacht van maken en bezitten kinderporno

    Vandaag om 09:47
    • Basisonderwijs

    Bezuiniging op onderwijskansenregeling teruggedraaid

    Vandaag om 09:30

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland