Campagne 'Onze scholen zijn weer begonnen' nu ook in het Fries
30 augustus 2023 om 11:44
< 1 min lezen

Campagne ‘Onze scholen zijn weer begonnen’ nu ook in het Fries

Met subsidie van de provincie Fryslân konden gemeenten dit voorjaar naast de welbekende `Onze scholen zijn weer begonnen` spandoeken ook de Friese variant `Us skoallen binne wer begûn` als spandoek of sandwichbord bestellen. Dat meldt Veilig Verkeer Nederland.  

De Friese variant kom je tegen in de gemeenten Achtkarspelen, Fryske Marren, Noardeast-Fryslân, Opsterland, Smallingerland en Tytsjerksteradiel en de Waadhoeke. Andere gemeenten bestelden ook nieuwe Nederlandse spandoeken. Ook heeft een aantal gemeenten voor scholen spandoeken bestelt, zodat ook daar goede aandacht is voor een veilige start van het nieuwe schooljaar.

Social media 

Heb je social media? Dan is de kans groot dat je ook daar berichten tegenkomt over de campagne. Niet alleen vanuit VVN maar ook gemeenten doen volop mee!

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Welke stad is dit jaar de Nationale Onderwijsstad?

    Vandaag om 10:11
    • Basisonderwijs

    Tweede Drentse basisschool neemt maatregelen na het zien van een wolf

    Vandaag om 09:56

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht