23 november 2012 om 10:36
< 1 min lezen

Boekenkoffer voor minderwaardigheidscomplex

NIJKERK - Met het inzenden van het woord 'minderwaardigheidscomplex' hebben basissschoolleerlingen uit Nijkerk een boekenpakket ter waarde van zeshonderd euro gewonnen, zo meldt Nijkerk.nieuws.nl. Leerlingen uit de groepen 1 en 2 van basisschool De Appelgaard deden mee aan een landelijke wedstrijd in het kader van de Kinderboekenweek.

Meer dan duizend basisscholen deden mee aan de wedstrijd, waarbij het de bedoeling was om een zo hoog mogelijke woordwaarde te creëren aan de hand van speciale boekenleggers die bij boekhandel Bruna konden worden ingezameld.

Andere ingezonden woorden waren ‘klassenwerk”, ‘heksendranken’ of  ‘kindercarnavalsoptochtvoorbereidingswerkzaamhedencomitéleden’.

De hoofdprijs van de wedstrijd Woordpret ging naar groep 8 van basisschool De Wissel in Haren. Het winnende woord was ‘Arbeidsongeschiktheidsverzekeringsformulieren’.

© Nationale Onderwijsgids / Arend Jan Wonink

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Rechters geven gastlessen op basisscholen

    Vandaag om 12:12
    • Basisonderwijs

    Gymleraren kunnen niet meer rondkomen van alleen hun baan op de basisschool

    Vandaag om 11:07

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland