Bebloede tissues gevonden bij basisschool Aalden
Op het schoolplein van obs De Anwende in Aalden heeft een leerkracht afgelopen vrijdag een zakje met bebloede zakdoekjes gevonden. Vermoed wordt dat de tissues verband houden met de eerder gevonden injectienaalden. Dat meldt Dagblad van het Noorden.
Vrijdag werd er ’s middags een auto met buitenlands kenteken gesignaleerd op de parkeerplaats bij de school. Niet veel later hoorde directeur Jo Selhorst dat de inzittenden van de auto iets naar buiten gooiden. De politie ontfermt zich momenteel over de zaak. Selhorst heeft de ouders van de leerlingen middels een brief geïnformeerd over de situatie.
Zowel de auto als de personen die erin zaten, lijken bij de politie bekend te zijn. Selhorst gaat ervan uit dat de verdachte praktijken rondom zijn school dan ook snel verleden tijd zijn.
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids