Basisschool in Zeeland gesloten vanwege vernielingen in het gebouw
13 maart 2023 om 17:05
< 1 min lezen

Basisschool in Zeeland gesloten vanwege vernielingen in het gebouw

Basisschool De Vliete in Wissenkerke bleef vandaag dicht omdat er in het gebouw vernielingen zijn aangericht. Ook zijn de muren in het gebouw beklad met ecoline. Dat schrijft de gemeente Noord-Beveland op haar website. De politie doet onderzoek, maar gaat er vanuit dat het vandalisme het werk is van kinderen of jongeren uit het dorp. Dat meldt Omroep Zeeland.  

Er moest nog het één en ander worden schoongemaakt en daardoor was de school niet open voor de leerlingen. Het is de bedoeling dat de kinderen dinsdag weer naar school gaan. De leerkrachten helpen mee met het schoonmaken.

De directie van de basisschool laat weten geschrokken te zijn. “We moeten erachter zien te komen wie dit gedaan heeft en daarna kunnen we in gesprek gaan. 

Nog veel onduidelijk 

Het is nog niet duidelijk hoe het kan dat de daders ongestoord hun gang konden gaan. 

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Artiesten roepen basisschooldirecteuren op om meer tijd te maken voor creativiteit

    Gisteren om 14:15
    • Basisonderwijs

    Scholen klaar met druk van mega uitgevers schoolboeken en nemen heft in eigen handen

    Gisteren om 09:46

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant