27 november 2012 om 10:37
< 1 min lezen

Aandacht voor mediawijsheid op basisschool De Wijngaard

ZWARTSLUIS - Internet en social media staan deze week centraal op basisschool De Wijngaard in Zwartsluis. Dit vanwege de Week van de Mediawijsheid, die tot en met vrijdag duurt. Daarover bericht de website van De Stentor.

Gisteren kregen leerlingen van De Wijngaard hun eerste lessen over mediawijsheid. Ze speelden onder andere het spannende spel ‘Red de redactie’.

Niet alleen leerlingen leren veel over social media als Hyves en Facebook. Al eerder konden hun ouders een informatieavond bezoeken. Deze avond draaide om de gevaren en kansen van social media.

Afgelopen vrijdag ging de Week van de Mediawijsheid van start met MediaMasters voor het basisonderwijs, de Jongeren Media Battle voor vmbo-leerlingen en de masterclass Mediawijsheid voor vo-docenten.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Rechters geven gastlessen op basisscholen

    Vandaag om 12:12
    • Basisonderwijs

    Gymleraren kunnen niet meer rondkomen van alleen hun baan op de basisschool

    Vandaag om 11:07

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland