20 mei 2014 om 11:19
< 1 min lezen

Avondopleiding mbo-4 Natuur en Groene ruimte bij TRI

Volgens TRI bestaat er behoefte bij hoveniers en groenvoorzieners met niveau 3 om zich naast hun werk verder te ontwikkelen en zo hun toekomstmogelijkheden te vergroten. Daarom start de organisatie met de opleiding tijdens de wintermaanden en in de avonduren.

De opleiding wordt gegeven door vakmensen van het TRI samenwerkingsverband Groei in Groen (voorheen GOA). In het samenwerkingsverband werken agrarisch opleidingscentra (aoc’s) samen met groenbedrijven, gemeentelijke groendiensten en boomteeltbedrijven.

De opleiding gaat in op nieuwe competenties die onder meer vanwege maatschappelijke ontwikkelingen en de economische crisis steeds meer van groenpersoneel gevraagd worden. Leidinggeven en gesprekstechnieken worden steeds belangrijker. Ook nieuwe trends, zakelijk netwerken en de toepassing van sociale medio komen in de opleiding aan bod.

De avondopleiding wordt gegeven in modules van 28 avonden tussen december en maart. Elke module wordt afgesloten met een toets. Daarnaast zijn er praktijkdagen. Het tweede jaar wordt afgesloten met een proeve van bekwaamheid.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Johan Willem Frisokazerne Assen maakt ruimte voor veiligheidscampus

    25 augustus 2025 om 15:20
    • Cursussen

    Verschillende rijschoolhouders willen alleen nog maar rijles geven in een automaat

    25 augustus 2025 om 13:33

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland