1 november 2013 om 12:17
< 1 min lezen

Advies- en Meldpunt Huiselijk geweld en Kindermishandeling (AMHK)

GRONINGEN - Vanaf 2015 moeten gemeenten een regionaal meldpunt voor kindermishandeling en huiselijk geweld hebben. Daarover bericht de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG). De VNG is begonnen met een programma om gemeenten te ondersteunen bij het opzetten van een regionaal meldpunt.

Het ondersteuningsprogramma Advies- en Meldpunt Huiselijk geweld en Kindermishandeling (AMHK) van de VNG gaat gemeenten hierbij helpen met deskundig advies, producten en instrumenten. Het programmateam bestaat uit zeven deskundigen op het gebied van kindermishandeling en huiselijk geweld.

Lees meer over het ondersteuningsprogramma en het programmateam in de eerste uitgave van ‘Nieuwsbrief Ondersteuningsprogramma AMHK’ (oktober 2013).

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Rieten dak De Witte School vliegt in de brand, maar school kan maandag gewoon open

    2 januari 2026 om 13:50
    • Basisonderwijs

    School in Rijswijk tot drie keer toe doelwit van poging tot brandstichting

    2 januari 2026 om 09:15

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant