LAKS opent voor de 34ste keer de Eindexamenklachtenlijn
12 mei 2022 om 12:01
< 1 min lezen

LAKS opent voor de 34ste keer de Eindexamenklachtenlijn

Vanmorgen zijn de centraal schriftelijke eindexamens van start gegaan. Zo’n 190.000 middelbare scholieren proberen dit jaar hun diploma te behalen. In april gingen veel vmbo-leerlingen al aan de slag met hun eindexamens, afgelopen dinsdag de staatsexamenkandidaten en vanaf vandaag mogen ook alle andere leerlingen dan eindelijk beginnen. Dat meldt het LAKS. 

Het LAKS hoopt dat de examenperiode voorspoedig verloopt. Eindexamenklachtenlijn-coördinator Sarah Broekmeulen: “We willen alle examenkandidaten ontzettend veel succes wensen. Het LAKS is de hele examenperiode bereikbaar voor alle klachten en vragen van examenkandidaten.”

Eindexamenklachtenlijn 

De Eindexamenklachtenlijn wordt ieder jaar georganiseerd door scholieren voor scholieren: bestuursleden van het LAKS krijgen daarbij hulp van een grote groep vrijwilligers. Examenkandidaten kunnen elke examendag van 12:00 tot 19:00 uur bellen met de Eindexamenklachtenlijn op 030-7900 900. De website www.examenklacht.nl is 24/7 bereikbaar.

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van examens
    • Examens

    Meneer Wietsma biedt natuurkundecontent aan op scholierenplatform

    11 september 2025 om 11:49
    • Examens

    Scholier slaagt alsnog voor examen Nederlands, rechter staat achter hem

    25 augustus 2025 om 09:41

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht