De meiden van K3 volgende week te zien in nieuwe realityserie bij NPO Zappelin
29 april 2022 om 10:38
< 1 min lezen

De meiden van K3 volgende week te zien in nieuwe realityserie bij NPO Zappelin

De eerste weken van K3 in de nieuwe samenstelling zijn volgende week dagelijks te zien bij NPO Zappelin. Van 2 tot en met 6 mei zendt AVROTROS elke ochtend de realityserie K3 een nieuwe start uit, maakt de omroep vrijdag bekend.

Na het vertrek van de Nederlandse zangeres Klaasje Meijer, vond K3 in november vorig jaar in de eveneens Nederlandse Julia Boschman een nieuw groepslid. Haar eerste schreden in het artiestenvak van de populaire kinderpopformatie zijn door de camera vastgelegd. Te zien is onder meer hoe Julia zich samen met de andere K3-zangeressen Hanne en Marte voorbereidt op het uitbrengen van hun eerste single en een grote show in het sportpaleis Antwerpen.

Eerste maanden bij K3

“Ik vind het leuk dat onze fans nu te zien krijgen hoe mijn eerste maanden bij K3 zijn verlopen”, zegt Julia in een reactie. “Iedereen kent ons van de optredens, films en liedjes. Maar we doen nog zoveel meer. Dat gaat men straks zien”, zegt Marthe.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Twee leerlingen gewond tijdens schoolreisje door vooruitrollende bus

    Vandaag om 13:46
    • Basisonderwijs

    Scholen zijn tegen meldplicht bij intimidatie en ernstig pestgedrag

    Vandaag om 12:57

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht