Studenten uit Utrecht halen gemiste introductieweek na corona nu in
20 april 2022 om 11:48
< 1 min lezen

Studenten uit Utrecht halen gemiste introductieweek na corona nu in

Normaal gesproken is de UIT-week ieder jaar aan het einde van de zomervakantie. Vanwege corona zag de introductieweek voor eerstejaars er de afgelopen twee jaar anders uit. In 2020 was de introductieweek voornamelijk digitaal. Vorig jaar kon er al iets meer, maar de introductieweek was nog lang niet zoals hij hoorde te zijn.

Elke dag een ander thema 

Nu kunnen de studenten, waarvan sommigen al in het derde jaar zitten, alsnog kennismaken met de stad, de school en de medestudenten. De This Is UU-week is opgedeeld in verschillende dagen, met elke dag een ander thema. Gisteren konden de studenten meedoen aan allerlei sportactiviteiten. 

De studenten hebben dat nodig. Dat je gewoon even kan sporten en met gelijkgestemden bezig kan zijn”, aldus projectleider Vivien Bonke. 

Voor alle studenten 

Vandaag staat de dag in het teken van cultuur en morgen kunnen de studenten wat gaan drinken in de Botanische Tuinen. Ander dan normaal konden alle studenten zich aanmelden voor de mini-UIT. Dus ook ouderejaars, masterstudenten en internationale studenten. “Een soort oppepper voor de studententijd”, zegt Bonke. 

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • Corona-dossier

    Onthaasten

    18 augustus 2025 om 08:21
    • Corona-dossier

    Soms zeg je meer wanneer je luistert

    1 juli 2025 om 07:08

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht