Laatste aflevering 'Verhaal van Nederland' trekt 1,7 miljoen kijkers
14 april 2022 om 10:56
< 1 min lezen

Laatste aflevering ‘Verhaal van Nederland’ trekt 1,7 miljoen kijkers

Het laatste deel van Het Verhaal van Nederland heeft woensdagavond bijna 1,7 miljoen kijkers getrokken. De tiende aflevering was daarmee, na het NOS Journaal van 20.00 uur, het best bekeken programma van de avond. Dat meldt de Stichting KijkOnderzoek (SKO).

In Het verhaal van Nederland liep Daan Schuurmans door de vaderlandse geschiedenis heen. De finale behandelde de eerste helft van de twintigste eeuw. De vraag kwam aan bod of de daden van gewone Nederlanders en Duitsers in de Tweede Wereldoorlog als goed of fout kunnen worden betiteld.

Top 5

De rest van de top 5 bestond uit vaste ijkpunten in de kijkcijferlijst, zoals het Half Acht Nieuws van RTL (1,18 miljoen kijkers), het NOS Journaal van 18.00 uur (1 miljoen kijkers) en De Avondshow met Arjen Lubach (ook 1 miljoen).

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Prinses Amalia rondt Algemene Militaire Opleiding af en is bevorderd tot korporaal

    Gisteren om 12:55
    • Cursussen

    Ouderenzorginstellingen Utrecht gaan ongeschoold zorgpersoneel trainen

    16 januari 2026 om 10:01

Aankomende evenementen

28 Jan
Ontdek het KC!
  • Zuid-Holland
29 Jan
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
30 Jan
Open dagen
  • Zuid-Holland