5 augustus 2021 om 11:55
< 1 min lezen

Het kwaliteitsbeleid van EuroCollege Hogeschool

Het kwaliteitsbeleid van EuroCollege Hogeschool is gebaseerd op het uitgangspunt dat het onderwijsproces op een zodanige manier wordt beheerd en beheerst, dat het te leveren onderwijsproduct voldoet aan de eisen en verwachtingen van de onderwijsklant die voor de EuroCollege Hogeschool-benadering kiest. Bij EuroCollege Hogeschool worden studenten ”opgevoed” en begeleid volgens “ouderwetse” normen en waarden. Dit past niet bij iedereen. Om de onderwijskwaliteit te kunnen waarborgen, bedient EuroCollege Hogeschool klanten waarvoor de EuroCollege Hogeschool-benadering geschikt is. EuroCollege Hogeschool streeft ernaar zijn klanten een dusdanige kwaliteit te laten ervaren dat de bereikte tevredenheid resulteert in een “mond tot mond aanbeveling”. 
 
De opleidingen van EuroCollege Hogeschool zijn samengesteld met het oog op een beroepsgericht educatieprogramma. Het EuroCollege Hogeschool-programma legt, leerpsychologisch, een accent op leren in de praktijk. Studenten doen deze ervaring deels op in de bijbehorende branche middels projecten en stages. Het overige deel wordt in de lessen overgedragen middels docenten met aanzienlijke werkervaring in de bijbehorende beroepspraktijk. Na afloop bieden EuroCollege Hogeschool-opleidingen studenten handvatten om als beginnend beroepsbeoefenaar in de hospitality, hotel, evenementenbranche en/of businessbranche te starten. Het is evident dat de eindkwalificaties van aangeboden opleidingen aan dienen te sluiten op de eisen die het werkveld stelt aan startende professionals. 
 
EuroCollege Hogeschool faciliteert de mogelijkheid om praktijkervaring in het werkveld op te doen door relaties met branche-gerelateerde bedrijven te onderhouden. Het onderhouden van een goede relatie met het afnemende bedrijfsleven is immers noodzakelijk om een beroepsopleiding in stand te houden. 

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • Docenten

    Open Universiteit krijgt nieuwe decaan op Managementwetenschappen

    Gisteren om 10:37
    • Docenten

    Toename van het aantal pabo-studenten in Zeeland biedt opluchting

    19 augustus 2025 om 09:43

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht