24 juni 2021 om 10:00
< 1 min lezen

Gemeente stelt extra studieplekken beschikbaar voor Haagse studenten

De gemeente Den Haag regelt voor de studenten binnen de gemeente gratis studieplekken op twee locaties. Deze plekken zijn voor mbo-eindexamenkandidaten en hbo- of universiteitsstudenten. Door de coronacrisis zijn er niet genoeg plekken waar studenten rustig kunnen werken. Dit meldt de gemeente Den Haag.

De studieplekken moeten studenten met een achterstand (door de eerdere sluiting van hogescholen en bibliotheken) helpen, zodat zij weer rustig kunnen studeren.
 
De gemeente heeft twee locaties beschikbaar gesteld waar studenten een tijdsblok kunnen reserveren. Het gaat om World Forum The Hague, Winston Churchillplein 10 en Tribes, Kalvermarkt 53. Daar zijn respectievelijk 30 studieplekken en 15 studieplekken beschikbaar.
 
Via de website studieplekkendenhaag.nl kunnen studenten zelf een plek reserveren, van 9.00 tot 12.45 uur of van 13.15 tot 17.00 uur.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Hogeschool Inholland en Spaarne Gasthuis gaan samenwerken in oncologische zorg

    Vandaag om 10:01
    • HBO

    Onderzoek: Ritalin helpt studenten zonder ADHD niet bij tentamens

    Gisteren om 15:03

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht