6 juni 2012 om 12:24
< 1 min lezen

Skelterrace voor leerlingen voortgezet onderwijs

Vrijdag 8 juni 2012 vindt de derde editie van de skelterrace plaats op de kartbaan van Karba in Zwolle. Het evenement is bedoeld om eerste- en tweedejaarsleerlingen uit het voortgezet onderwijs enthousiast te maken over techniek.

Deelnemende scholen zijn Stad en Esch uit Meppel, het Carmel College Salland uit Raalte, het Greijdanus College uit Zwolle, de Van der Capellen Scholengemeenschap uit Zwolle, JenaXL uit Zwolle en het Ichthus College IJsselmuiden. Dit jaar doen veertien teams mee.

De organisatie van dit evenement is in handen van studenten van de opleiding Internationale Hotelschool van het Deltion College. De skelterrace start om 10.00 en duurt tot 14.00 uur. Karba bevindt zich aan de Heinoseweg 10 in Zwolle.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Via Nieuwsbank

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Coalitie wil gebruik van social media en mobiels op school aan banden leggen

    30 januari 2026 om 14:54
    • Voortgezet Onderwijs

    Bezuinigingen onderwijs van de baan, coalitie wil juist 1,5 miljard euro investeren

    30 januari 2026 om 13:32

Aankomende evenementen

05 Feb
Informatie groep 8 leerlingen MOTION Beweeg College
  • Zuid-Holland
10 Feb
Vakbeurs IPON 2026
  • Utrecht
10 Feb
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht