15 juni 2012 om 14:41
< 1 min lezen

Gemeente Utrecht kiest voor kindercluster

UTRECHT - Op de Teun de Jagerdreef in Utrecht worden de schoollocaties van de Winterboeidreef 6 en 10 (jenaplanschool Cleophas) en de Van Brammendreef 4 en Teun de Jagerdreef 5 (openbare basisschool Overvecht) samengevoegd in een kindercluster. Dat meldt de website van de gemeente Utrecht.

Ook andere functies, zoals buitenschoolse opvang, kinderdagopvang en buurthuis De Bram, zullen worden gehuisvest in dit cluster. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Utrecht heeft dinsdag 12 juni 2012 de twee bouwenveloppen voor de kinderclusters Ibisdreef en Teun de Jagerdreef in Overvecht vastgesteld. Hierin zijn de randvoorwaarden en uitgangspunten voor de ontwikkeling van kinderclusters op deze locaties beschreven.

De randvoorwaarden zijn tot stand gekomen in overleg met de toekomstige gebruikers van de kinderclusters. Belanghebbenden in de wijk zijn ook geïnformeerd. Rond de zomer worden de architecten geselecteerd die het ontwerp voor de kinderclusters gaan maken. Ook in de ontwerpfase worden de gebruikers en andere belanghebbenden in de wijk geïnformeerd en geraadpleegd.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Onderwijsplatform Qrabbl neemt netwerk van bemiddelaar Lukida over

    Gisteren om 14:42
    • Kinderopvang

    Gratis voorschool voor alle peuters uit Overvecht en peuters met een U-pas

    Gisteren om 10:52

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht