21 juni 2012 om 17:39
< 1 min lezen

Fontys-studenten doen mee aan Europese wedstrijd studentenondernemers

EINDHOVEN – Volgende maand gaan Fontys-studenten Marieke Jager en Yvonne Spiro naar Skopje, de hoofdstad van Macedonië, voor een Europese wedstrijd voor studentenondernemingen, zo meldt Omroep Brabant. Het tweetal doet op het evenement een gooi naar de titel met hun eigen opgezette beautybedrijf KICK.

De studentes hebben met het bedrijf KICK een onafhankelijk beautyboek ontwikkeld dat niet gekoppeld is aan een bepaald merk. Met deze benadering denkt het tweetal een gat in de markt te hebben gevonden voor vrouwen die minder goed op de hoogte zijn van het grote aanbod aan make-up. Al eerder lanceerden ze met KICK een eigen parfum.

De bedenkers van KICK volgen de hbo-opleiding Small Business and Retail Management aan de Fontys Hogeschool in Eindhoven en werden aan het begin van deze maand verkozen tot beste studentenondernemers van Nederland.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van hbo
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • HBO

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • HBO

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland