28 juni 2012 om 10:09
< 1 min lezen

Diploma’s voor toekomstige topkoks

 

VEGHEL - De eerste afgestudeerden van de nieuwe Topkok-opleiding van het Fioretti College en ROC de Leijgraaf ontvingen woensdag 28 juni 2012 hun diploma. De uitreiking vond plaats in hotel De Vrije Teugel in Uden. Dat meldt Veghel.kliknieuws.nl.

 

In vijf jaar leidt de Topkok-opleiding leerlingen op tot koks met een vmbo-diploma én mbo-diploma (niveau 2). Het mbo-diploma kunnen leerlingen na het vmbo al na één jaar behalen. Vervolgens kunnen zij beginnen aan een mbo-opleiding op niveau 3. Het eerste jaar daarvan is een bol-opleiding, het tweede en laatste jaar een bbl-opleiding.

Tijdens de Topkok-opleiding krijgen leerlingen de mogelijkheid om bij toprestaurants ervaring op te doen. Ook kunnen ze kiezen voor een stage bij een in de regio gevestigde exclusieve cateraar.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Hoe zit het met de Oktobertoelage in het vo?

    Gisteren om 13:39
    • Voortgezet Onderwijs

    Wil je je vmbo- en mbo-diploma in zes jaar halen? Dat kan bij deze school

    Gisteren om 13:24

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland