4 juli 2012 om 11:44
< 1 min lezen

Prijs beste artikel in Pedagogische Studiën voor Rijksuniversiteit Groningen

 

GRONINGEN - Wim van de Grift, Marieke van der Wal en Marjolein Torenbeek van de Rijksuniversiteit Groningen hebben de prijs voor de beste publicatie in Pedagogische Studiën gewonnen met hun artikel 'Ontwikkeling in de pedagogisch didactische vaardigheid van leraren in het basisonderwijs' . Pedagogische Studiën is een tijdschrift over onderwijskunde en opvoedkunde.

 

Van de voorzitter van de Vereniging voor Onderwijs Research ontvingen de auteurs tijdens de Grand Opening van de Onderwijs Research Dagen 2012 in Wageningen een oorkonde en een geldbedrag.

Ook vorig jaar sleepte de lerarenopleiding van de Rijksuniversiteit Groningen deze prijs in de wacht. Toen voor een artikel van Theo Witte en coauteurs over literaire ontwikkeling in de Tweede Fase.

Via Nieuwsbank.nl

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Basisonderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Basisonderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

13 Feb
Open dag Helen Parkhurst
  • Flevoland
04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant