19 juli 2012 om 10:24
< 1 min lezen

Cito genomineerd voor Beste Werkgever 2012

ARNHEM - Wint Cito één van de twee Beste Werkgevers Awards? De Arnhemse expert in het ontwikkelen en afnemen van examens en toetsen is genomineerd voor deze titel. Op 9 oktober wordt in Amsterdam bekendgemaakt welke genomineerde bedrijven zich 'Beste Werkgever 2012' mogen noemen. Daarover bericht de website van Cito.

Onderzoeksbureau Effectory en VNU Media hebben dit jaar voor de elfde keer het Beste Werkgeversonderzoek op zich genomen. Beide bedrijven bekeken de medewerkersonderzoeken van 269 organisaties en vergeleken deze met elkaar. Op basis van de algemene tevredenheid van medewerkers hebben ze een ranglijst samengesteld.

Er zijn Beste Werkgevers Awards voor twee categorieën: bedrijven met meer dan duizend medewerkers en bedrijven met minder dan duizend medewerkers. In de eerste categorie is Cito met 49 andere bedrijven genomineerd.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Docenten

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Docenten

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland