19 juli 2012 om 11:00
< 1 min lezen

Schenking basisschool De Iekmulder aan Edwin van der Sar Foundation

IJHORST - De Edwin van der Sar Foundation heeft driehonderd euro ontvangen van basisschool De Iekmulder uit IJhorst. Daarover bericht de website van deStentor.

Leerlingen van de openbare basisschool brachten op Hemelvaartsdag tijdens de Rieverster Sponsorloop een bedrag van zeshonderd euro bijeen. De andere helft van het ingezamelde geld is bestemd voor schoolpleintegels met daarop het Zinloos Geweld-logo.

Directeur Herman Schinkel van de Iekmulder kreeg een jaar geleden een hersenbloeding. Deze tragische gebeurtenis was voor de leerlingen van de basisschool aanleiding om aan de sponsorloop deel te nemen.

De Edwin van der Sar Foundation, een organisatie van voormalig topkeeper Edwin van der Sar en zijn echtgenote Annemarie (die in 2009 werd getroffen door een hersenbloeding), helpt mensen met een hersenbeschadiging hun leven weer op te pakken.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Limburgse kinderen vaker ongeoorloofd op vakantie onder schooltijd dan vijf jaar geleden

    12 december 2025 om 15:57
    • Basisonderwijs

    Nieuwe cao primair onderwijs 2025-2027 officieel vastgesteld

    12 december 2025 om 15:29

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant