25 juli 2012 om 10:21
< 1 min lezen

Kinderopvang in Jipsinghuizen stopt na proef

JIPSINGHUIZEN - In Jipsinghuizen wordt gestopt met de kinderopvang in basisschool De Plaggenborg. Vooral omdat te weinig kinderen de kinderopvang bezoeken. Dat meldt de website van Dagblad van het Noorden.

Samen met een peuterspeelzaal deelde de kinderopvang een lokaal in openbare basisschool De Plaggenborg. De samenvoeging van beide kindergroepen was een proef van de stichting RZijn en de gemeente Vlagtwedde.

Aan de proef wordt geen vervolg gegeven, hoewel deze redelijk succesvol was. Breekpunt is de zomervakantie: doordat de peuterspeelzaal dan gesloten is, moet de kinderopvang zelfstandig voldoende opbrengsten genereren. Er komen echter te weinig kinderen om de kosten te dekken. Voor RZijn een reden voor sluiting. Wel blijft de peuterspeelzaal open.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Meer kinderen dan verwacht aangemeld voor gratis peuteropvang in Zeeuws-Vlaanderen

    Vandaag om 12:12
    • Kinderopvang

    Kinderopvang en basisschool uit Rijssen getroffen door stroomstoring

    Vandaag om 11:17

Aankomende evenementen

14 Jan
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland