31 juli 2012 om 09:49
< 1 min lezen

Gratis naar de Blindentribune tijdens voetbalwedstrijd FC Utrecht

UTRECHT - In het stadion van FC Utrecht kunnen mensen met een visuele beperking op 25 augustus gratis aanwezig zijn bij de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en PEC Zwolle. Samen met FC4YOU houdt Bartiméus die dag een V.I.P. Familie avond. Dat meldt de website van Bartiméus.

Al enige jaren bevindt zich in Stadion Galgenwaard de Blindentribune, een initiatief van Bartiméus en FC Utrecht. Hier kunnen blinde of slechtziende mensen dankzij een koptelefoontje de wedstrijd volgen. Twee verslaggevers verslaan voor hen de wedstrijd rechtstreeks.

Iedere gast mag drie andere mensen meenemen naar de eerste thuiswedstrijd van FC Utrecht, die om 18.45 uur begint. FC Utrecht zorgt voor de opvang van bezoekers die deelnemen aan de V.I.P. Familie avond. Inschrijven is mogelijk tot en met 15 augustus.

In Utrecht en omstreken organiseert FC4YOU diverse maatschappelijke activiteiten voor jongeren uit Utrecht en omgeving die het maatschappelijk gezien minder hebben getroffen.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Speciaal Onderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Speciaal Onderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland