8 augustus 2012 om 09:58
< 1 min lezen

Internationale conferentie over professionele excellentie

GRONINGEN - Op 4 en 5 oktober wordt op de Hanzehogeschool Groningen de internationale conferentie 'Evoking Excellence in Higher Education and Beyond' georganiseerd. Dat meldt de website van de Hanzehogeschool Groningen.

Tijdens deze tweedaagse conferentie zal aandacht worden besteed aan de ontwikkeling en stimulering van professionele excellentie. Daarbij zullen ook actuele ontwikkelingen op dat gebied de revue passeren. Meer dan honderd onderzoekers leveren een bijdrage aan de conferentie. Ook houdt bijvoorbeeld Thom de Graaf (voorzitter HBO-raad) een voordracht.

Deelnemers aan de conferentie zijn onder anderen docent-onderzoekers en bestuurders in het hoger onderwijs, bestuurders en docenten uit het primair en secundair onderwijs en werkveldpartners.

Het congres wordt georganiseerd door het lectoraat Excellentie in Hoger Onderwijs en Samenleving van de Hanzehogeschool Groningen en het Sirius Programma.

Inschrijven is vereist. Aan deelname zijn kosten verbonden.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Docenten

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Docenten

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland