21 augustus 2012 om 13:39
< 1 min lezen

Summer@thePark voor Zwolse jongeren

ZWOLLE - Met Summer@thePark biedt het jongerenwerk van Travers Welzijn jongeren uit Zwolle volgende week een zinderende afsluiting van de zomervakantie. Dat bericht Weblogzwolle.nl.

Van dinsdag tot en met vrijdag kunnen alle jonge inwoners van Zwolle die naar een school voor voortgezet onderwijs gaan, deelnemen aan Summer@thePark. Dit zomerse evenement zal plaatsvinden op Park de Hogenkamp in Diezerpoort.

Voor de jongeren staan uiteenlopende activiteiten op de agenda. Wat er dinsdag gaat gebeuren, is nog een verrassing. Woensdag is het tijd voor de Zweet-je-rot-middag. Een honkballer zal dan een clinic verzorgen. Deze dag wordt besloten met de Plas-in-je-broek-nacht. Ook donderdag (Zwembroek-middag) en vrijdag (afsluitend strandfeest) is er van alles te beleven.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Voortgezet Onderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Voortgezet Onderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland