31 augustus 2012 om 11:11
< 1 min lezen

Behandelcentrum in basisschool Nijkerk

NIJKERK - Vanaf aanstaande maandag zal er niet alleen onderwijs gegeven worden op basisschool De Hoeve in Nijkerk. Voor iedereen die tijdelijke ondersteuning nodig heeft van een specialist, opent behandelcentrun Uniek in het schoolgebouw vanaf volgende week zijn deuren. Daarover bericht DeStadNijkerk.nl.

Onder anderen een  kinderfysiotherapeut, een logopediste, een stottertherapeut, een dyslexiespecialist en een kinder- en jeugdpsycholoog zullen ouders en kinderen vanaf maandag met raad en daad bijstaan. Bij zowel geestelijke als lichamelijke klachten kunnen de zorgverleners hulp bieden.

Deze specialisten hebben allemaal een eigen praktijk buiten De Hoeve, maar zullen één werkdag per week op de school aanwezig zijn.

© Nationale Onderwijsgids / Arend Jan Wonink

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Vandaag om 15:15
    • Basisonderwijs

    Staatssecretaris Becking wil sneller een besluit nemen voor ouders met richtingsbezwaren

    Vandaag om 13:12

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant