18 september 2012 om 18:26
< 1 min lezen

Limburgse mbo-leerlingen kunnen ook rekenen op reiskostenvergoeding

EINDHOVEN – Dit studiejaar kunnen minderjarige mbo-studenten die woonachtig zijn in Limburg en buiten de regio studeren hun reiskosten gedeeltelijk vergoed krijgen, zo staat te lezen op de website van het ROC Eindhoven.

De reiskostenvergoeding kan worden aangevraagd voor de maanden september 2012 tot en met juni 2013. Studenten hebben de mogelijkheid om een aanvraag in te dienen in de periode van 10 september tot en met 1 februari 2013 via het aanvraagformulier op de website van de provincie Limburg.

In de aanvraagprocedure wordt een bewijs van inschrijving gevraagd, maar studenten van ROC Eindhoven hoeven dit bewijs van inschrijving niet te overleggen. De regeling is ook van toepassing voor mbo-studenten die in Limburg studeren. Echter, zij moeten de reiskostenvergoeding aanvragen via hun eigen ROC.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Mbo’ers kunnen nu ook een traineeprogramma volgen bij ministeries van OCW en BZK/VRO

    Vandaag om 12:49
    • MBO

    Beroepsonderwijsexperts uit Zwitserland bezoeken Utrechtse vakschool Nimeto

    Vandaag om 12:37

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant