25 september 2012 om 08:06
< 1 min lezen

Project Kunst op Christelijke Basisschool

De leerlingen versierden de school door middel van vreemde figuren en veel verschillende kleuren. Jan Detrie en Dalina Maat, kunstenaars van Kunst op School begeleidden de leerlingen tijdens dit project.

Het kunstproject is gebaseerd op kunst van Clemens Briels. Deze Hollandse kunstenaar maakt fantasiebeesten in allerlei verschillende kleuren en vormen. Hij heeft de leerlingen geholpen om acht van dit soort kunstwerken te maken.

Volgens Dalina Maat is het maken van een fantasiebeest best lastig voor de leerlingen. Ze moeten namelijk vertrouwen op hun fantasie en het standaardbeeld van ‘een dier’ loslaten. Toch is het de leerlingen gelukt om acht prachtige fantasiebeesten te maken. De kunstwerken waren te bewonderen in Fort Sabina, waar de Kunst- en Cultuurroute plaats vond.

© Nationale Onderwijsgids / Melissa Huisman

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Honderden kinderen straks misschien zonder ontbijt of lunch op school door chauffeurstekort

    Gisteren om 12:26
    • Basisonderwijs

    DUO publiceert definitieve bekostigingsbeschikkingen voor 2025

    21 augustus 2025 om 14:41

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht