27 september 2012 om 12:02
< 1 min lezen

Scholen Breda ondertekenen convenant over veiligheid

BREDA – Gistermiddag hebben de scholen voor voortgezet onderwijs, de Politie, Halt, het Openbaar Ministerie en een achttal gemeenten in de regio rondom Breda een convenant ondertekend over veiligheid op scholen. Dit initiatief heeft als doel om een veilig opgroeiklimaat te creëren op het voortgezet onderwijs en een samenwerkingsverband tussen alle partners op te zetten.

Het thema “Scholen en Veiligheid” staat volop in de belangstelling, zowel vanuit het perspectief van de scholen (zorg in en om de school) als vanuit het perspectief van veiligheid. In 2005 hebben diverse partijen die actief zijn op deze twee terreinen, het “Convenant Scholen en Veiligheid voortgezet onderwijs regio Breda” afgesloten. Dit convenant wordt nu verlengd.

Breda is Onderwijsstad 2012-2013. Die titel staat voor de kwaliteit van het onderwijs op alle niveaus en samenwerking tussen onderwijspartners. Veiligheid is een belangrijk thema voor het onderwijs in de hele regio.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Voortgezet Onderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Voortgezet Onderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland