8 oktober 2012 om 13:44
< 1 min lezen

Extra beveiligingscontrole Universiteit Utrecht vanwege College Tour

UTRECHT – Aanstaande donderdag zal op de Universiteit Utrecht (UU) voor het televisieprogramma College Tour Willem Holleeder geïnterviewd worden, zo meldt Trouw. Reden voor het College van Bestuur van de universiteit om de beveiliging nog eens goed te controleren.

Toen vorige week woensdag bekend werd dat het interviewprogramma zijn keuze had laten vallen op Holleeder, kwam er een vloedgolf aan kritiek op gang. Vooral oud-agenten en politici laakten het besluit van de redactie.

De UU stond zelf wel open voor het voorstel om deze aflevering van College Tour in Utrecht te laten plaatsvinden. “De universiteit is een plaats voor debat. Wij vinden het geen probleem een ruimte ter beschikking te stellen”, aldus Ludo Koks namens het college van bestuur van de universiteit.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van universiteit
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Universiteit

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Universiteit

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant