18 oktober 2012 om 13:07
< 1 min lezen

VU niet eerlijk over onderwijskwaliteit

AMSTERDAM (Novum) - De Vrije Universiteit (VU) in Amsterdam was tot voor kort niet eerlijk over de kwaliteit van een aantal opleidingen. Dat ontdekte studentenweblog soggen.nl. Het gaat onder meer om de opleidingen sociologie, politicologie en antropologie. Een woordvoerder van de VU laat donderdag weten dat het om verouderde informatie ging.

De universiteit stelde op haar website dat de drie opleidingen de beste waren volgens de jaarlijkse enquête van Elsevier. Dit was ten onrechte. Antropologie werd weliswaar goed beoordeeld, maar was niet de beste. De andere twee opleidingen scoorden zelfs zeer laag.

De universiteit heeft de claims inmiddels verwijderd van de website. De aanprijzingen werden volgens de zegsvrouw eerder wel aangepast op de pagina’s van de faculteiten, maar over het hoofd gezien op de centrale website van de universiteit.

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Universiteit Twente wil AI-bots tijdens online vergaderingen weren

    Gisteren om 15:08
    • Universiteit

    Wetsvoorstel Toezicht informeel onderwijs gaat vakbond CNV te ver

    Gisteren om 14:34

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant