8 november 2012 om 15:03
< 1 min lezen

‘Ontuchtschool’ Valkenswaard dicht

De 48-jarige directeur van de school werd eind vorige maand opgepakt wegens ‘grensoverschrijdend zedengerelateerd gedrag’. Maandag werd een tweede verdachte aangehouden, een 34-jarige medewerker van de particuliere school.

De gemeente is door de school op de hoogte gesteld over de sluiting. Over de reden van de sluiting wil de gemeentewoordvoerder niets kwijt. Volgens de zegsvrouw komt de leerplicht niet in het geding als de school over ruim twee weken weer opengaat. Wel heeft de gemeente nauw contact met de Onderwijsinspectie over de school.

De school voor ‘kwetsbare kinderen’, zoals autistische of hoogbegaafde leerlingen, wil niet ingaan op de geruchten, laat een medewerker donderdag weten.

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    Gratis jeu de boules-pas voor gepensioneerden in Utrecht die leerlingen speciaal onderwijs vervoeren

    Vandaag om 11:28
    • Speciaal Onderwijs

    Leerlingenvervoerder regio Utrecht zet touringcars in, tot grote onvrede van ouders

    Gisteren om 08:21

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht