19 november 2012 om 09:55
< 1 min lezen

Tweehonderd activiteiten voor jonge kinderen

GRONINGEN - Hoe kunt u op een leuke en verantwoorde manier aan het werk gaan met jonge kinderen? In het boek Kwastjes en verfspatten en 199 andere activiteiten voor baby's, dreumesen, peuters en kleuters van Sally en Phill Featherstone vindt u tweehonderd aansprekende activiteiten.

Met behulp van deze activiteiten kunt u doelgericht jonge kinderen begeleiden bij leren, experimenteren, onderzoeken en ontdekken.

Elke activiteit bestaat uit een hoofdactiviteit, een interessant weetje, handige tips en extra ideeën voor kinderen die een activiteit snel doorhebben en extra uitgedaagd willen worden.

Het boek, dat is verschenen bij Kwintessens, is in het bijzonder gericht op verzorgers van kleine kinderen in gastgezinnen en de kinderopvang. Maar ook thuis komt het boek goed van pas.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Meer kinderen dan verwacht aangemeld voor gratis peuteropvang in Zeeuws-Vlaanderen

    Vandaag om 12:12
    • Kinderopvang

    Kinderopvang en basisschool uit Rijssen getroffen door stroomstoring

    Vandaag om 11:17

Aankomende evenementen

14 Jan
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland