3 december 2012 om 08:04
< 1 min lezen

Studenten winnen reis naar Finland

ZWOLLE/HARDERWIJK - Tien studenten van ROC Menso Alting en Landstede stonden vrijdag in de finale van de Landstede/Iestek-competitie. In de eindstrijd moesten ze laten zien in welke mate hun gedrag ondernemender is geworden. Daarover bericht de website van Landstede.

De tien finalisten hebben een diverse achtergrond. Er waren studenten uit de sectoren Bouw & Architectuur, Vormgeving & Entertainment, Handel & Commercie, Office & Management en de School van Ondernemers NW Veluwe.

Winnaars van de finale werden Britt Dokter en Rinette Knoppers van het Zwolse ROC Menso Alting. Zij mogen in Finland met hun docent deelnemen aan een internationaal ondernemerscongres. Ook vertegenwoordigers van scholen uit IJsland, Finland en Spanje zijn daar aanwezig.

Het internationale instituut Iestek beoogt kennis over ondernemen over te brengen op studenten en docenten.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Mbo’ers zijn erg belangrijk voor een gezonde arbeidsmarkt

    Vandaag om 09:24
    • MBO

    Utrecht lanceert U-Match: asielzoekers direct aan het werk en in de klas

    Gisteren om 09:25

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland