4 december 2012 om 09:38
< 1 min lezen

Scholierenactie dance4life: recordopbrengst Zeeuwse school

MIDDELBURG - Met hun actie hebben leerlingen van christelijke scholengemeenschap Walcheren 23.000 euro bijeengebracht voor dance4life. Geen enkele andere Nederlandse school is erin geslaagd zo'n groot bedrag in te zamelen voor de organisatie die wereldwijd jongeren inspireert om de verspreiding van aids en hiv tegen te gaan. Daarover bericht de website van Omroep Zeeland.

Leerlingen van christelijke scholengemeenschap Walcheren deden voor de vijfde maal mee aan de landelijke scholierenactie van dance4life.

Ze hielden geldinzamelingsacties en verdiepten zich met behulp van online lesmateriaal in de thema’s van dance4life.

Vanwege de recordopbrengst werd de school afgelopen zaterdag een prijs toegekend. Een leerling mag in Afrika enkele projecten van dance4life met eigen ogen aanschouwen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    19 december 2025 om 15:15
    • Voortgezet Onderwijs

    Voorlopig geen verplichte voldoende op Nederlands als voorwaarde voor diploma

    19 december 2025 om 15:03

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant