10 december 2012 om 09:37
< 1 min lezen

Lerares Mendelcollege beste docente aardrijkskunde

EDE - Lonneke Rovers van het Haarlemse Mendelcollege is de beste docente aardrijkskunde van Nederland. Dat heeft het Koninklijk Nederlands Aardrijkskundig Genootschap (KNAG) vrijdag bekendgemaakt tijdens de Onderwijsdag in Ede.

Het winterse weer weerhield meer dan achthonderd aardrijkskundigen niet om aanwezig te zijn bij de uitreiking van de eervolle prijs.

Volgens de jury verdient Rovers de prijs omdat zij een zeer enthousiaste en actieve docente aardrijkskunde is. Ze weet een brug te slaan tussen aardrijkskunde in de klas en buiten school.

Rovers ontwikkelde veldwerkopdrachten, aardrijkskundeolympiades en projecten voor excellente leerlingen. Op haar school helpt zij nieuwe docenten op weg en gebruikt ze bij vernieuwingsprojecten moderne digitale hulpmiddelen.

Via Nieuwsbank.nl

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Voortgezet Onderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Voortgezet Onderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant