11 december 2012 om 09:24
< 1 min lezen

ADO Den Haag en scholen ondertekenen convenant

DEN HAAG - In het Kyocera Stadion speelde ADO Den Haag zaterdagavond 1-1 tegen PEC Zwolle. Bijna honderd vertegenwoordigers van scholen met leerlingen die uitkomen voor de opleiding van ADO Den Haag, waren getuige van het gelijkspel. Dat meldt Adodenhaagjeugd.nl.

De gasten werden ontvangen in businesslounge De Ooievaar. Daarna werden ze in het spelershome welkom geheten door Wilfred van Leeuwen, hoofd opleidingen van de Haagse eredivisieclub.

Vervolgens ondertekenden de schoolvertegenwoordigers samen met ADO Den Haag een convenant. Daarin zijn de voetbalclub en de betrokken scholen overeengekomen dat ze zullen samenwerken om een optimaal leer- en sportklimaat te creëren voor de leerlingen die actief zijn bij ADO Den Haag.

Na deze officiële handeling keken de gasten op de tribune naar de eredivisiewedstrijd tussen ADO Den Haag en PEC Zwolle. Na afloop werd geborreld en genetwerkt in De Ooievaar.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    NRO gaat vanaf 2026 verder als Nationaal Kennisinstituut Onderwijs

    Vandaag om 10:33
    • Voortgezet Onderwijs

    Haatbestrijding hoort niet thuis in het onderwijs, maar binnen de strafrechtketen

    Vandaag om 10:00

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant