24 december 2012 om 12:02
< 1 min lezen

Gratis naar het Nederlands Watermuseum

ARNHEM - Goed nieuws voor leerlingen uit groep 7 en 8 van basisscholen in het beheergebied van Waterschap Rijn en IJssel. Ook komend jaar kunnen zij rekenen op gratis vervoer naar het Nederlands Watermuseum in Arnhem.

Een bezoek aan het Nederlands Watermuseum levert een belangrijke bijdrage aan de educatiedoelstellingen van het waterschap. Daarnaast bevordert het de kennis van leerlingen, vergroot het hun waterbewustzijn en draagt het bij aan het plezier dat kinderen aan water kunnen beleven.

Voldoende redenen voor het college van dijkgraaf en heemraden van Waterschap Rijn en IJssel om in te stemmen met de vervoersregeling. De afgelopen twee jaren konden leerlingen uit het beheergebied ook gratis naar het museum reizen.

Voor deze vervoersregeling is 15.000 euro beschikbaar. Daarvoor kunnen ruim duizend leerlingen vervoerd worden. Scholen die het Nederlands Watermuseum willen bezoeken en van deze regeling gebruik willen maken, kunnen zich hiervoor aanmelden bij het museum.

Via Nieuwsbank.nl

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Directeur SBO De Watertuin tijdelijk uit functie na meldingen

    Vandaag om 11:19
    • Basisonderwijs

    Gouke Moes voorgedragen als minister van Onderwijs

    Vandaag om 10:09

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland